Unikátnu komunikačnú bránu obciam zabezpečuje Neogenia | Munipolis

Kto sme?
sme Neogenia

Mobilný Rozhlas je technologicky najvyspelejší komunikačný systém s intuitívnym ovládaním, moderným vzhľadom a osobným prístupom ku každému klientovi. Naším cieľom bolo vytvoriť unikátny systém na komunikáciu s občanmi, ktorý je ekonomicky dostupný pre akúkoľvek obec a ktorý umožní zachraňovať životy a majetky ľudí pred povodňami, požiarmi a inými krízovými situáciami. Zlúčením týchto ideálov a mnohých rokov skúseností vznikla unikátna komunikačná brána pre obce.

Ondřej Švrček

zakladateľ projektu Munipolis
30+ Odborníkov sa postará
o všetky Vaše potreby
1600+ Miest a obcí využíva
služby našej spoločnosti
2007 Náš štartovný rok na poli
komunikácie s obcami
1,2 mio Správ odoslaných každý
mesiac naším systémom

Čo máme za sebou? Pozrite si časovú os našich najväčších úspechov

Od založenia firmy nás sprevádzajú významné udalosti, ktoré si nemôžeme nechať pre seba. Za každým dosiahnutým medzníkom stojí tím odborníkov, ktorí neúnavne pracujú na vývoji a vylepšovaní našich projektov. Aj vďaka tomu dnes patríme medzi špičku českých inovačných firiem zameraných na komunikačné technológie.

A prečo spolupracovať práve s nami?

 • krok 1

  Staráme sa o každého klienta

  Každá obec je pre nás jedinečná a preto pre ňu pripravujeme personalizované materiály, pravidelne sledujeme pokroky v zbere kontaktov a sme vždy k dispozícii pre rady a odporúčania. Pre nás nie ste len číslo, ale klient, na ktorého spokojnosti nám záleží.

 • krok 2

  Svoje projekty neustále vylepšujeme

  Neusíname na vavrínoch a na rozvoji našej komunikačnej platformy neustále pracujeme. Inšpiráciou k tomuto rozvoju sú pre nás práve obce a mestá. Naše služby a funkcionality Mobilného Rozhlasu prispôsobujeme ich potrebám a neustále zbierame spätnú väzbu, aby sme mohli pokračovať v ďalšom vývoji.

 • krok 3

  Odmeňujeme aktivitu klientov

  Vážime si, keď nám pomáhate šíriť túto užitočnú službu nielen medzi svojich občanov, ale aj medzi ostatné obce alebo verejnosť. Každú aktivitu, ktorá povedie k rozšíreniu modernej komunikačnej spoločnosti a konceptu SMARTcity v Slovenskej republike teda odmeňujeme výhodami pri používaní nášho systému. Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.