Hlavné výhody | Munipolis

Najväčšie tromfy Mobilného Rozhlasu

Zoznámte sa s hlavnými dôvodmi, prečo si stále viac obcí a miest volí našu unikátnu komunikačnú bránu.

Zobraziť hlavné výhody Mobilného Rozhlasu

Rýchla a jednoduchá inštalácia systému

Na sprevádzkovanie Mobilného Rozhlasu Vám stačí počítač s pripojením k internetu. O všetko ostatné sa postaráme my. Prvú rozosielku môžete odoslať takmer ihneď.

Žiadna úmorná administratíva, stavebné povolenie, kilometre káblov, zložitá montáž a pravidelná údržba. Mesiace čakania na prvé hlásenie.

Zanedbateľné obstarávacie a prevádzkové náklady

Náklady aktivácie a ročnej prevádzky Mobilného Rozhlasu vo Vašom rozpočte takmer nepocítite.

Zaobídete sa bez zbytočných „Eurodotácií“ a ďalších pôžičiek.

Merateľnosť doručenia informácie

S našimi štatistikami presne viete, komu bola informácia skutočne doručená a kedy. Štatistiky Mobilného Rozhlasu.

V prípade bežného rozhlasu môžete len hádať, kto hlásenie skutočne počul a rozumel mu. Aspoň časť občanov sa totiž vždy nachádza mimo obce alebo hláseniu nevenuje plnú pozornosť, čo môže znižovať jeho efektivitu.

Možnosť zacielenia informácie

Rozosielky môžete poslať všetkým naraz alebo sa jednoducho zamerať len na určitú skupinu ľudí. Chcete osloviť iba hasičov, seniorov alebo obyvateľov určitej ulice? Žiadny problém. Adresár kontaktov.

V prípade bežného obecného rozhlasu počujú hlásenie iba tí, ktorí sú v jeho dosahu. Veľká časť informácií sa tak často nedostane k zainteresovaným občanom, ktorí nie sú v obci, ale naopak ju počujú ľudia, ktorých sa informácia vôbec netýka.

Garancia doručenia bez kompromisov

Doručiteľnosť cez mobilné telefóny dosahuje takmer 100 %. Vaša správa sa teda k občanom dostane, či už sú práve na dovolenke, na chate, v práci alebo na nákupe.

Nemusíte sa obávať zníženia doručiteľnosti oznámenia kvôli neovplyvniteľným bariéram, ako sú:

  • Plastové okná
  • Nedoslýchavosť občanov
  • Pobyt občanov mimo obec
  • Pokrytie a dosah rozhlasu
  • Zlá kvalita nahrávky
  • Zvukový smog z áut, vlakov, hudby, stavebných prác atď.

Možnosť získania spätnej väzby

Občania sa môžu jednoducho vyjadriť k dianiu v obci. Stačí, keď odpovedia na otázky a minireferenda stlačením klávesov na mobilnom telefóne. Názory občanov budete mať do pár minút. Výsledky sa navyše prehľadne zobrazia v štatistikách. Minireferendum s Mobilným Rozhlasom a bez neho.

Nemusíte tráviť týždne prípravou dotazníkov a vyhodnocovaním výsledkov.

Možnosť opakovania a archivácie správ

Ak občania práve nemôžu oznámenie prijať, jednoducho sa k nemu vrátia, keď budú mať čas. SMS správa sa uloží do ich telefónu a hlasovú správu si môžu kedykoľvek vypočuť spätným zavolaním. Môžete si byť istí, že už nikomu nič neunikne.

Klasické hlásenie väčšinou prebehne raz a nie je možné si ho vypočuť znova. Občania sa tak môžu spoľahnúť iba na prerozprávanie hlásenia od susedov a známych, čo zvyšuje riziko skreslenia.

A to najlepšie na záver

Výpadok prúdu nie je prekážkou

Možnosť pracovať s Mobilným Rozhlasom bez elektriny oceníte hlavne pri krízových situáciách, prírodných katastrofách a výpadkoch prúdu. Vaši občania budú mať k dispozícii aktuálne informácie za všetkých okolností.

Služba je prispôsobená aj seniorom

Väčšina seniorov v dnešnej dobe už mobilný telefón aktívne používa. Naša služba je ale vhodná aj pre občanov, ktorí sa stále spoliehajú iba na pevnú linku. SMS správy sa v týchto prípadoch automaticky prevedú na hlasové správy a prehrajú.

Oznámenia je možné posielať odkiaľkoľvek

Systém je pripravený pre používanie na počítači, ale i na tablete a na mobile. Môžete teda komunikovať s občanmi, aj keď práve nie ste v kancelárii. Systém je navyše prístupný z akéhokoľvek počítača pripojeného k internetu, takže oznámenia môže odosielať viac poverených osôb.

Intuitívne rozhranie, s ktorým je radosť pracovať

V celom systéme Vás čaká prehľadné rozhranie, ktoré urobí z informovania občanov príjemný zážitok. Súčasťou aktivačného poplatku je naviac profesionálne zaškolenie a užívateľská podpora zadarmo, keby ste si predsa len nevedeli rady. Objednávkou to pre nás nekončí, ale začína.

Ešte nemáte kontakty na občanov? Nevadí, vyriešime to za Vás!

Radi Vám pomôžeme na službu upozorniť verejnosť a kontakty úspešne nazbierať. Nízka efektivita registrácie občanov, ktorá mohla byť predtým problémom je už minulosťou, Mobilný Rozhlas totiž prichádza s novou generáciou zberu kontaktov, vďaka ktorej sa do služby pripojí veľká časť občanov. Zber kontaktov na občanov.

Zo skúseností vieme, že občania vyžadujú a oceňujú kvalitné informácie od obce či mesta.
Radi preto poskytnú svoje kontaktné údaje a registrujú sa do služby, ktorá im tieto informácie zabezpečí.