Systém na správu podnetov od občanov | Munipolis

3. Systém na správu podnetov od občanov

ZADARMO pre krízovú komunikáciu
  • Profesionálny tiketovací systém
  • Šetrí čas a urýchľuje proces opravy poruchy
  • Samospráva dostane presné informácie o závade
  • Možnosť odovzdanie podnetu mestským firmám
Zistiť viac
Ako funguje Munipolis?

Riešte poruchy na verejnom majetku efektívne

Poruchy na verejnom majetku ako je vyvrátená dopravná značka alebo výtlk na ceste môžu ohroziť bezpečnosť občanov. Vďaka systému na hlásenie podnetov od občanov sa samosprávy dozvedia o poruchách, neporiadku alebo vznikajúcej čiernej skládke. Včasná informácia od občanov pomôže urýchliť riešenie problému a ušetriť čas aj peniaze na likvidáciu odpadov.

Spojením projektov Munipolis, ZmapujTo a Lepší místo vznikla najpoužívanejšia platforma na správu občianskych podnetov v SR. Od svojho vzniku pomohla vyriešiť už viac ako 40 000 nedostatkov.

Nezáväzne dopytovať

Ako môžu občania podnety nahlásiť?

Občania uvítajú možnosť jednoduchým spôsobom zlepšovať prostredie, v ktorom žijú. Ak narazia na rozbitý mobiliár, neporiadok v uliciach alebo čiernu skládku v prírode, stačí problém vyfotiť a nahrať cez jednoduché rozhranie aplikácie Munipolis.

Okrem hlásenia porúch ľudia samosprávam posielajú tiež námety na zlepšenie a pochvaly.

Postúpenie podnetu samospráve

Po lokalizácii a schválení podnetu dispečerom systém automaticky odošle e-mail s informáciou poverenej osobe v príslušnej samospráve. Popis, fotografie a presná lokalizácia poruchy šetrí samosprávam množstvo času pri riešení nedostatku.

Systém na správu podnetovje možné prepojiť aj s technickými službami miest a je otvorený pre integráciu s ďalšími mapovacími systémami v rámci SR.

Správa podnetov v prehľadnej administrácii

Poruchy na verejnom majetku je možné jednoducho spravovať v administrácii s mapou a výpisom podnetov. Práca s podnetmi je jednoduchá. Administrátori môžu upravovať aktuálny stav podnetu, písať komentáre, pridávať fotografie alebo predať kompetenciu ďalšej osobe.

Podnety je možné filtrovať podľa aktuálneho stavu, typu, doby nahlásenia a kompetentných osôb.

Nezáväzne dopytovať

Pozrite si ďalšie časti ekosystému