Mobilná aplikácia | Munipolis

Aplikácia Munipolis

Občania ocenia prepracovanú aplikáciu s mnohými užitočnými funkciami a prínosným obsahom. Prostredníctvom systému Munipolis môžete občanom zdarma posielať správy do aplikácie a tiež ich informovať o aktuálnom stave podnetov, ktoré cez ňu nahlásili. Prepojenie s webovými stránkami samosprávy cez RSS je samozrejmosťou.

Výhodou aplikácie je celorepublikové fungovanie, občania tak majú možnosť odoberať informácie z viacerých samospráv a nahlasovať podnety v rámci celej SR.

Nezáväzne dopytovať

Informácie zo samospráv

Občania môžu odoberať dôležité upozornenia zo samospráv, ktoré ich zaujímajú. Dozvedia sa tak napríklad o novom nariadení ohľadom koronavírusu, blokovom čistení alebo havárii vody.

V aplikácii tiež nájdu pozvánky na kultúrne podujatia, tipy na výlety a ďalšie užitočné informácie.

Starostlivosť o verejný priestor

S aplikáciou môžu občania jednoducho informovať vedenie miest o problémoch ako napríklad nebezpečný výmoľ na ceste, vyvrátená dopravná značka, poškodené detské ihrisko a mnoho ďalších.

Podnety od občanov sú po lokalizácii a schválení dispečerom automaticky odoslané kompetentnej osobe.

Ochrana životného prostredia

Odpratanie jednej čiernej skládky samosprávy stojí aj tisíce eur. Vďaka prepojeniu aplikácie so systémom na hlásenie podnetov od občanov sa môžete včas dozvedieť o neporiadku v uliciach alebo začínajúcej čiernej skládke.

Pozrite si ďalšie časti ekosystému